×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 294.

O FIRMIE

Witamy na stronie INFO-PROTECT– firmy, która z pasją od wielu lat z powodzeniem realizuje projekty dedykowane dla biznesu w zakresie wyposażenia magazynów i hal produkcyjnych. Nasza kompleksowa oferta obejmuje produkty związane z wyposażeniem magazynów, hal produkcyjnych, parkingów oraz zabudowy szeroko rozumianej przestrzeni publicznej.
Firmę INFO-PROTECT tworzą ludzie od lat związani z kompleksową obsługą firm w zakresie profesjonalnych przemysłowych systemów bezpieczeństwa, systemów logistyki magazynowej i wyposażenia magazynów. W szerokim gronie naszych produktów odnaleźć można wyposażenie wewnątrzzakładowej logistyki: lustra, barierki, odbojnice, osłony, systemy znakowania oraz asortymentu mającego zastosowanie w przestrzeni publicznej: wyposażenie parkingów, słupki, barierki techniczne, stojaki rowerowe, ograniczniki przejazdu i wiele innych rozwiązań.
Dążymy do tego aby stać się liderem w branży, dlatego oferta ciągle jest rozbudowywana. Przykładem tego jest ścisła współpraca z firmą INFO-PROTECT, która zajmuje się profesjonalnymi ogrodzeniami przemysłowymi, co czyni naszą  ofertę jeszcze bardziej kompleksową.
Motto, które towarzyszy nam od początku działalności to zadowolony klient. Realizujemy je poprzez indywidualne podejście do każdego projektu stawiając bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Jakość oferowanych przez nas rozwiązań potwierdzają zadowoleni klienci.
Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W tym celu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

AKTUALNOŚCI

Nowa strona www

Nowa strona www

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiliśmy nowy serwis.

Logipak i Taropak 2016

Logipak i Taropak 2016

Braliśmy udział w Międzynarodowych Targach Poznańskich Logipak i Taropak 2016

Nowy produkt!

Nowy produkt!

Aby uzupełnić ofertę barierek technicznych wprowadziliśmy do sprzedaży barierki ochronne w wersji lekkiej.

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu

Adres

ul. Bosa 4/6 lok. 26, 60-125 Poznań 

61 663 27 02

biuro@info-protect.eu

Biuro czynne:

Od poniedziałku do piątku

w godz od 8 do 16

Wypełnij formularz, a My postaramy się odpowiedzieć na zawarte w nim pytania w możliwie najkrótszym czasie.
Proszę o podanie adresu!
Proszę o podanie NIP-u!

* Pola wymagane

Bądź w kontakcie

INFO-PROTECT
ul. Bosa 4/6 lok. 26
60-125 Poznań

61 663 27 02
biuro@info-protect.eu

Aktualności

17 lipiec 2017

Tagi

Produkty zabezpieczające hale i magazyny, zabezpieczenie infrastruktury drogowej oraz publicznej, bezpieczne parkingi i garaże podziemne, bezpieczeństwo pracowników